Kdo chce pořádně zapařit ať určitě zajde mrknout na tyhle stránky.
Pravidla, které splňuje každý člen a splňovat je musí. Jejich porušení může být a BUDE důvodem vyhazovu z clanu.

1. Spňovat všechny body ze sekce Přijímací podmínky !
2, Být aktivní na webu a na forum.
3, Dělat dobrý dojem ve hře na lidi, nezradit clan.
4, Nepomlouvat jiné členy clanu.
5, Vyjadřovat se slušně( ve hře žádný p*čo atp.)
6, Chodit na předem domluvené schůze.


Chceš se přidat k našemu clanu?

Tak musíš splňovat tyto podmínky!

1, Musíte hrát dobře ZM mod Měli by jste se znát skoro se všemi členy teamu.A dobře s nimi vycházet.
3, Musíte mít klan jen N.T.H. , žádný jiný.
4, Věk by měl být nad 15 let ! Ve hře, nesmíte být začátečník.
6, Nesmíte kazit hru!

Pokuď všechno splňuješ, napiš do ShoutBoardu(chat), nebo psovi, gekonovi nebo vlkovi. Kontakt máš v sekci -ČLENOVÉ- a tam si klikni na koho chceš. 

To, že se nudím neznamená, že mám čas dělat něco potřebného...

 

Typy serverů

Typy serverů
Classic PUBLIC
Classic je nejběžnější typ hry. Většinou se hraje na 19 oficiálních mapách, případně jen na některých z nich. Některé servery mají v map-listu i neoficiální mapy, kterých je k dostání nepřeberné množství. Často se také setkáte se servery zaměřenými pouze na jedinou mapu. Drtivá většina jich je pro mapu de_dust2. Server má většinou klasické nastavení, ale některé dust2 only servery mívají start_money 16000.
Deathmatch
Tento mód se většinou hraje na mapě de_dust2. Nehraje se zde na vítězná kola, ale čistě na osobní score. Když vás někdo zabije, tak se během 3 vteřin narodíte znovu na libovolném místě na mapě. Zbraně zde nekupujete, ale pomocí pop-up menu si vyberete jak primary tak secondary weapon.
Surf
Surf je velmi oblíbená modifikace, který využívá „surfování“ hráče po nakloněných plochách, které jsou v dostatečně příkrém úhlu. Docílí se toho tím, že hráč drží klávesu pro úkrok směrem do plochy, ale směřuje pohled rovně před sebe. Po ploše se pák může klouzat neomezenou rychlostí. Mapy pro tento mód jsou většinou jedna velká dráha plná překážek a skoků, které musí hráč zdolat. Pokud spadne, dostane se do vězení (jail) kde je vydán na pospas soupeřům, kteří trať úspěšně zdolali. Tento mód se často kombinuje s deathmatch módem, jelikož jedno kolo bývá často dlouhé.
Zombie
Tato velmi oblíbená modifikace je postavena na klasickém soupeření člověk vs. zombie. Hru začínají všichni jako lidé a po zhruba 30 vteřinách se 2 náhodně vybraní hráči stanou zombieky. Zambie mají různě životů, od 2500 až po 10000 a každý typ má jiné přednosti a nevýhody. Jsou to počet životů, rychlost, neviditelnost, skákání, odolnost vůči odhazování. Zambie mají pouze nůž a pokud se jim podaří říznout člověka ten se automaticky stane zombiekem. Hra končí pokud nezbyde ani 1 člověk nebo ani 1 zombie nebo uběhne časový limit a stále ještě žije nějaký člověk. Člověk má k dispozici normální zbraně, ovšem se zvýšeným počtem nábojů na 1000. Kulky zombieky sice odhazují, ale pokud není člověk na dobrém místě kam se na něj Zambie jen tak nedostanou, neudrží se většinou dlouho.
Gungame
Je již trochu netradiční typ hry. Hraje se většinou s módem deathmatch. Hra funguje tak, že dostanete do ruky určitou zbraň a s tou musíte zabít určitý počet lidí. Až se vám to povede dostanete jinou zbraň a celý proces se opakuje.
BunnyHop
Aim/AWP
Warcraft 3
Ultimate Warcraft3 Mod je jeden z několika modů, který přidává a mění funkce v CS, dělá hru pro někoho zábavnější, pro někoho ne. Na rozdíl od jiných zde nevybíráte, za kterou rasu hrát, je tu jen jedna, ale určitě to není na závadu, spíš naopak. Velice to zjednodušuje hru.
Princip modu je jednoduchý - splněním úkolu získáte tzv. XP (experience - zkušenost). Po dosažení určitého počtu XP postoupíte do vyššího levelu. Při přechodu do vyššího levelu dostanete jeden skill bod, který můžete proměnit na určitou schopnost (skill). Některé schopnosti je ale možné vzít až po dosažení určitého levelu.
Super Hero
Mód do hry Counter Strike:Source ; funguje na principu MetaMod, a využívá vlastností všech známých superhrdinů ze světa, např.: SpiderMan, BatMan, Batgirl... , V modu se hraje nejčasteji na levely a když mate určeny počet levelu tak si např. můžete koupit zbrane, neviditelnost, velké skoky atd...
Soccer Jam
Jak už nadpis napovídá, bude se jednat o fotbal. Hraje se CTs vs Ts na 15 gólů. Tedy první tým, který dá 15 gólů vyhrál. Míč se objevuje ve středu mapy na začátku každého kola (tedy po střelení gólu jedným z týmů). Míč se k hráčovi nijak nepřilepi ani nepřichiti , tím pádem je těžke míč ovládat.Míč se odpaluje nožem (knife) a podle postoje postavy se míč odrazí.
Paintball
Predator Mod Capture The Flag
Hra je založena na predátorovi, který se náhodně určí na začátku prvního kola. Predátor má za úkol zabít či zneškodnit všechny žijící mariňáky. Čas kola je 1:30 minuty, ale pokud predátor zabije svýma bodákama 1 mariňáka obrdží 30 sekund navíc, pokud ho zabije svou vystřelovací zbraní dostane 20 sekund a zabijeho-li granátem získá dalších 20 sekund. Pokud však predátor nestihne zabít všechny mariňáky stane se mu toto kolo prohrané. Pokud mariňáci zabijou predátora, vítězí.
Capture The Flag
Capture The Flag můžete znát z Battlefield, Unreal Tournament nebo jiných her. Nyní si můžete zahrát CTF i v Counter-Strike.
Teamy se rozdělí na CT a T a začíná 5 minutové kolo. Pokud chcete obsadit vlajku za Váš team musíte u ní počkat cca 5 sekund (podle ukazovatele), pak Vám radio oznámí, že jste tuto vlajku obsadil a patří Vašemu teamu, který hned obdržuje 1 bod viz. nahoře ve hře. Čím více vlajek obdržíte tím rychleji Vám bude 1 bod přibývat. Ten team, který obsadí všechny vlajky v mapě tudíž 5 vlajek, vyhrává a vlajky se ihned restartují a pokračuje se ve hře. Ten team, který dosáhne 100 bodů na konci kola (po 5 minutách), vyhrává, restartuje se hra a vlajky.
Hide N Seek
 
(v překladu hra na schovávanou). Nový mód, který je určen pro hru Counter-Strike si oblíbili všichni, který umí skákat a chtěji se trochu pobavit.
Už ten název (schovka) napovídá, že se někdo bude schovávat a někdo, samozřejmě, hledat.
Roli schovávání převezmou Terroristé a hledat budou Policisté.
Terroristé se vyzbrojí třemi gránatý a to: 2x Flashbang Grenade (oslepovací gránaty) a Smoke Gas Grenade (u tohoto granátu bych se rozepsal, tento gránat by měl být Kouřový, ale není :) granát je změněný na Freez to znamená, že pokud to hodíte po nepřítelovi zpomalýho ho to nebo uplně zastaví, podle toho o jakou vzdálenost od nepřítele vybuchne.
Vše dostanete zadarmo na začátku kola.
Policisté hledají jen s nožem.
Úkolem Policistů je najít všechny Terroristy a zabít je, už zmíněným nožem.
Terroristé dostanou 10sekund na to aby se schovali. V mapě, ve které se hraje je přidáno několik Jump Blocků.
Dalo by se říct takové dlaždice.
Je mnoho druhů těchto bloků. (návod na blocky najdete zde)
Pokud Policisté nezabijí všechny Terroristy, Terroristé vyhrávají a schovávají se znovu, pokud ano, prohodí se strany.
Have Fun
 
Prohlášení o Cookies