Kdo chce pořádně zapařit ať určitě zajde mrknout na tyhle stránky.
Pravidla, které splňuje každý člen a splňovat je musí. Jejich porušení může být a BUDE důvodem vyhazovu z clanu.

1. Spňovat všechny body ze sekce Přijímací podmínky !
2, Být aktivní na webu a na forum.
3, Dělat dobrý dojem ve hře na lidi, nezradit clan.
4, Nepomlouvat jiné členy clanu.
5, Vyjadřovat se slušně( ve hře žádný p*čo atp.)
6, Chodit na předem domluvené schůze.


Chceš se přidat k našemu clanu?

Tak musíš splňovat tyto podmínky!

1, Musíte hrát dobře ZM mod Měli by jste se znát skoro se všemi členy teamu.A dobře s nimi vycházet.
3, Musíte mít klan jen N.T.H. , žádný jiný.
4, Věk by měl být nad 15 let ! Ve hře, nesmíte být začátečník.
6, Nesmíte kazit hru!

Pokuď všechno splňuješ, napiš do ShoutBoardu(chat), nebo psovi, gekonovi nebo vlkovi. Kontakt máš v sekci -ČLENOVÉ- a tam si klikni na koho chceš. 

To, že se nudím neznamená, že mám čas dělat něco potřebného...

 

O hře

Popis hry

Counter-Strike: Source je remake nejpopulárnější online akční hry Counter-Strike, která původně vznikla jako modifikace pro akci Half-Life. A stejně tak jako byl původní CS postaven na enginu z Half-Life, tak je CS: Source postaven na enginu z Half-Life 2. Jelikož jde o remake, nabízí CS: Source všechno co původní CS s novou grafikou a několika úpravami, které však na koncept hry samotné nemají vesměs žádný větší vliv. Na dnešní standardy je sice grafika CS:S již zastaralá, ale nízké HW nároky umožňují plynulé hraní i na starých PC, které novější multiplayerové hry již nezvládají.


Oproti jiným dnešním hrám můžeme CS:S označit jakograficky čisté a jednoduché. V kombinaci s jednoduchým a dobře reagujícím ovládáním se tak CS:S velice hodí pro kompetetivní multiplayer. Není proto divu, že spolu s Call of Duty 4 patří mezi dvě nejhranější FPS hry na poli progamingu.

Zatímco v profesionálních zápasech se hraje jen jediný herní mód s bombou, kdy teroristé mají za cíl položit výbušninu a zabránit counter-teroristům v jejím zneškodnění, na public serverech se od vydání hry objevilo mnoho nových módů vymyšlených fanoušky. Většina z nich má s původní hrou společného jen velmi málo, ovšem to je dělá ještě atraktivnějšími. Mezi nejoblíbenější patří zombie mód (twse server #5 a #64), surf (server #4 a #14), climb/bunny hop (server #2 a #10) a v neposlední řadě také gungame (server #6). TWSE však provozuje i další, zatím ne tolik známé módy jako deathrun (server #15), minigames (server #35) a jail (server #44). Pro spuštění těchto módů si nemusíte nic manuálně stahovat, hra si všechny potřebné soubory stáhne automaticky při připojování k serveru.

Systémové požadavky:

Minimální konfigurace:
OS: Windows 2000/XP
CPU: 1.2 GHz
RAM: 256 MB RAM
VGA: grafická karta s podporou DirectX 7
 
Prohlášení o Cookies